Flota DOMBUD rośnie w siłę. Materiały dostarczamy na czas

Flota DOMBUD cały czas się powiększa. Nie tylko o samochody ciężarowe. Naszych handlowców i projektantów spotkacie także na drogach Częstochowy i regionu, w specjalnie oznakowanych autach.

Sytuacja na rynku materiałów budowlanych jest bardzo dynamiczna, dlatego zachęcamy naszych Klientów do ciągłego kontaktu z handlowcami. Stal, styropian, ceramika – o te materiały nie jest łatwo, ale robimy wszystko, żeby nasi Klienci otrzymali je na czas.

Warto jednocześnie zauważyć, że zawirowania gospodarcze i międzynarodowe osłabiają koniunkturę w budownictwie, a jej spadek hamuje rosnące ceny w tej gałęzi gospodarki…


„Spowolnienie wzrostu cen nie jest jeszcze zadowalające dla inwestorów zwłaszcza w branżach wykończeniowej i terenowych ceny mogą wzrosnąć w marcu średnio o +3% m/m/. Ale w usługach tzw ciężkich ( z wyjątkiem usług dekarskich, murarskich, montażu stolarki budowlanej i branży zbrojarskiej ) ceny się ustabilizowały, a nawet pojawiają się tendencje spadkowe”

Cały artykuł znajdziecie tutaj https://bit.ly/3JwmUJO

Zapraszamy Was do naszej hurtowni na #MONTECASSINO40.

Możecie też zadzwonić: 34 372 50 30 lub 730 887 787. Jesteśmy dostępni także w aplikacji Messenger. Piszcie, dzwońcie, pytajcie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.