Design dla odważnych. Dlaczego stal kortenowska jest popularna?

Stal kortenowska to wyjątkowy materiał… o niecodziennych właściwościach. Ma niestety jedną wadę – jest drogi. Dlatego tym razem proponujemy coś, co doskonale zastępuje „look” stali kortenowskiej – to wyjątkowy, szkliwiony gres dostępny w naszej ofercie: https://bit.ly/3NfPAt8

Czym jest stal kortenowska? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Poza świetnymi parametrami technicznymi, stal kortenowska ma bardzo atrakcyjną fakturę i barwę, która czyni z niej estetyczne i designerskie rozwiązanie. Pod wpływem czynników atmosferycznych, materiał samoczynnie pokrywa się nalotem z chromu, miedzi, krzemu oraz fosforu nadającą mu atrakcyjny wygląd naturalnej patyny.

Świetnie wygląda we wnętrzach, ale sprawdza się także jako elewacja budynku. Blacha kortenowska jest coraz częściej wykorzystywana do pokrycia elewacji nowoczesnych biurowców i wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Pozwala ona uzyskać atrakcyjny efekt rdzawej, stonowanej patyny. Poza świetnym wyglądem jest niepodatna na zjawiska termiczne i wilgoć…

Ale… No właśnie, jest droga – to jej największy minus.

Dlatego idealnym, budżetowym rozwiązaniem i alternatywą dla stali kortenowskiej jest właśnie szkliwiony gres, dostępny w ofercie DOMBUD Łazienki Projekty Wnętrza!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.