Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Hurtownia Materiałów Budowlanych DOMBUD

  • Al. Bohaterów Monte Cassino 40
  • 42-200 Częstochowa

Zadzwoń Do Nas

Telefony:
  • tel. 34-372-50-30
  • tel. kom. 730 887 787
E-mail:

Dział Sprzedaży

Grzegorz Fyda
883 666 818
grzegorz@mbdombud.pl

Adam Dzielicki
530 698 126
adam@mbdombud.pl

Rafał Furmanek
881 697 088
rafal@mbdombud.pl

Damian Cocek
535 244 448
damian@mbdombud.pl

Przemysław Szopa
tel. 697 267 495
przemek@mbdombud.pl

Monika Nowak-Wilk
tel. 530 698 486
monika@mbdombud.pl

Sprzedaż płytek i armatury

Dominika Korbel
tel. 883 666 811
dominika@mbdombud.pl

Projektanci wnętrz

Aleksander Krysiak
tel. 796 666 773
aleksander@mbdombud.pl

Marek Kubat
tel. 883 060 389
marek@mbdombud.pl