Tynki gipsowe i cementowo-wapienne

Kluczową zaletą, jaką cechują się tynki cementowo-wapienne, jest ich trwałość i uniwersalność. Mieszanki te są solidne, paroprzepuszczalne, niepalne i plastyczne, dzięki czemu można aplikować je na wiele rodzajów powierzchni. Co więcej, dzięki swej wodoodpornej strukturze, doskonale sprawdzają się również w pomieszczeniach szczególnie narażonych na wpływ wilgoci, takich jak łazienki. Gospodarka wilgocią tynków cementowo-wapiennych nie ogranicza się jedynie do ochrony przed grzybami i pleśnią – gdy powietrze staje się zbyt suche, tynk oddaje zgromadzoną wilgoć, nawilżając pomieszczenie.

Warto podkreślić również, że zalety mieszanek tynkarskich nie ograniczają się jedynie do ich właściwości fizycznych. Nowoczesne tynki cementowo-wapienne występują w formie przygotowanej fabrycznie mieszanki, dzięki czemu znacznie szybciej można przygotować je do aplikacji. Produkty te gwarantują zatem dużą oszczędność czasu – zasobu, którego ekipy budowlane i remontowe nigdy nie mają w nadmiarze.

Wyświetlanie jednego wyniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.