Dotacje

„Kompleksowa dywersyfikacja i zasadnicze poszerzenie profilu działalności firmy poprzez wdrożenie innowacyjnej, ekologicznej, bezpyłowej i biodegradowalnej technologii oczyszczania powierzchni budynków i budowli”

Celem projektu jest przeprofilowanie działalności firmy poprzez wdrożenie do praktyki budowlanej innowacyjnej technologii bezinwazyjnej obróbki strumieniowo-ściernej w dziedzinie hydroizolacji budynków i budowli. Podstawą jest technologia polegająca na obróbce strumieniowo-ściernej z wykorzystaniem wodorowęglanu sodu czyli sody oczyszczonej w technologii bezpyłowo-wodnej. Soda nie jest kwasem i nie jest żrąca natomiast stanowi ścierniwo o korzystniejszej charakterystyce niż stosowany powszechnie kwarc.

Technologia ta jest przeznaczona do czyszczenia delikatnych przestrzeni, usuwania graffiti z betonu i murów, usuwania pleśni i grzybów z budynków betonowych, ceglanych i drewnianych oraz usuwania skutków pożaru, renowacji budynków i obiektów zabytkowych, materiałów kompozytowych lub laminatów przed termomodernizacją. Może być stosowana w czyszczeniu fundamentów gdzie jest wymagana najwyższa jakość i skuteczność gdyż erozje fundamentów są źródłem wilgoci i zagrożeń dla całego budynku..

  • Wartość całkowita projektu : 562 110,00 zł.
  • Wartość kosztów kwalifikowalnych : 457 000,00 zł
  • Dofinansowanie projektu z UE: 388 450,00 zł
  • Beneficjent: MATERIAŁY BUDOWLANE „DOMBUD”S.C.

www.dotacje.gov.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.