Pytania? Zadzwoń Do Nas: +34 372 50 30 biuro@mbdombud.pl Al. Bohaterów Monte Cassino 40

O nas

 

 

Hurtownia Materiały Budowlane DOMBUD Częstochowa działa na regionalnym rynku od blisko dekady. Oferujemy szeroki asortyment produktów budowlanych wiodących producentów z Polski, Europy i świata. Jesteśmy ważnym filarem Grupy Dombud, do której należą także firmy Częstobud, Luxdom.

Naszymi Klientami są zarówno duże firmy, jak i indywidualni inwestorzy. Materiały i produkty dostępne w naszej ofercie, są wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym.

Centrum Budowlane DOMBUD Częstochowa to gwarancja jakości dostarczanych towarów i szybkości realizowanego zamówienia. Niezawodność i terminowość dostaw, to nasz znak rozpoznawczy na rynku.

Doskonale wiemy, że budowa wymarzonego domu jest decyzją bardzo ważną. To często centralne wydarzenie w naszym życiu. Dlatego nasi pracownicy, dysponując fachową wiedzą i doświadczeniem, współpracują z każdym Klientem indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie sprawdzonych i skutecznych mechanizmów działania, aby Państwa budowa przebiegała szybko i sprawnie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą MB DOMBUD w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu osobistego. Na naszych Klientów czekamy przy Al. Bohaterów Monte Cassino 40 w Częstochowie lub pod numerem telefonu 34 372 50 30.

Do zobaczenia!