Hurtownia Materiałów Budowlanych DOMBUD

O nas

MB DOMBUD od ponad dekady dynamicznie rozwija się na lokalnym rynku. Nasza hurtownia oferuje materiały budowlane, które pozwolą zrealizować każdą inwestycję – od fundamentu po dach. Klientami MB DOMBUD są głównie duże, wiodące na rynku firmy wykonawcze, ale także indywidualni inwestorzy. Materiały budowlane dostępne w ofercie MB DOMBUD, są wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym. Współpracujemy z wiodącymi producentami z Polski, Europy i świata. Wienerberger, Xella, H+H Polska, Rockwool, Baumit, Caparol, Pruszyński, Cerpol, BMI i wielu innych – to nasi stali i sprawdzeni partnerzy.

Nasza misja

MB DOMBUD to gwarancja jakości dostarczanych towarów i szybkości realizowanych zamówień. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych, która zaopatruje każdą budowę na czas. Niezawodność i terminowość dostaw, to nasz znak rozpoznawczy. Firma to ludzie, którzy ją tworzą. Nasi pracownicy i handlowcy dysponują fachową wiedzą i doświadczeniem, a z każdym Klientem współpracują indywidualnie. Pomagają w wyborze materiałów budowlanych, w tym także pokryć i systemów dachowych. To jednak nie wszystko. Projektanci MB DOMBUD tworzą także wizualizacje nowoczesnych i komfortowych łazienek. Inspirując się oczekiwaniami Klienta szukają nowych pomysłów i rozwiązań. Zrobimy wszystko, aby każda budowa, na wszystkich etapach, przebiegała zgodnie z planem – szybko i sprawnie. Od fundamentu po dach.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.