Lecimy na Marsa… No prawie :) Sukces naszych studentów!

Udało się, lecimy do USA 🇺🇸❗️ – informują studenci Politechnika Częstochowska Zespół PCz Rover Team zakwalifikował się do finałów największych i najbardziej prestiżowych zawodów łazików marsjańskich na świecie – URC 2022 🤖 Brawo! MB DOMBUD wspiera logistycznie i finansowo młodych naukowców 💪🤝 Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc w osiągnięciu tego sukcesu. Wierzymy, że łazik skonstruowany przez zespół PCz Rover Team również tym razem będzie numerem jeden w Stanach Zjednoczonych 🇺🇸

🦾 Jak wiecie, cały czas poszukujemy nowych rozwiązań. Chcemy działać skuteczniej i efektywniej. Dlatego w MB DOMBUD wprowadzamy nowoczesne technologie i systemy. Inspirują nas do tego ambitni i zdolni ludzie, tacy właśnie jak studenci Politechniki Częstochowskiej i Ich zespół: PCz Rover Team

🌍 Świat zmienia się na naszych oczach. Inaczej pracujemy- szybciej i efektywniej. Korzystamy z pomocy zaawansowanych narzędzi a roboty coraz częściej wyręczają człowieka w jego codziennej aktywności. Podnoszą jakość życia, ułatwiają wykonywanie pracy. Czy marsjańskie łaziki i inne roboty zagoszczą kiedyś na stałe w naszej Firmie? Czy będą pomagać pracownikom MB DOMBUD w ich codziennych zadaniach? Wydaje się, że to już nie science fiction a tylko kwestia czasu.

🤖 Łazik Marsjański zbudowany przez częstochowskich studentów, po raz kolejny weźmie udział w międzynarodowych zawodach University Rover Challenge. To prestiżowe, organizowane co roku międzynarodowe zawody łazików marsjańskich budowanych przez studentów. Rozgrywane są w USA 🇺🇸 na pustynnym obszarze w stanie Utah, nieopodal bazy marsjańskiej Mars Desert Research Station. Tegoroczne finały odbędą się na początku czerwca na pustyni w stanie Utah w USA.

🏆Jeszcze raz gratulujemy wszystkim pozostałym finalistom i nie możemy doczekać się głównej rywalizacji w USA! Lepszego prezentu na dziesięciolecie naszej Firmy, nie mogliśmy sobie wymarzyć.

#dekadaDOMBUD#MonteCassino40#czestochowa#hurtowniabudowlana

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.